klawiatura programisty

Najbardziej liczy się dobry

Pomysł...


Od lat tworzymy nietypowe rozwiązania. Staramy się nie powielać rozwiązań proponowanych przez inne firmy. Opieramy się głównie na własnych pomysłach i wieloletnim doświadczeniu, przy budowie dedykowanego oprogramowania dla przedsiębiorstw. Jesteśmy zwolennikami prostoty i niezawodności. Nasze programy to aplikacje obsługujące bazy danych. Dawniej były to plikowe bazy danych oparte na standardzie xBase. Obecnie są to nowoczesne bazy danych wykorzystujące technologię SQL. Wiedza z zakresu tworzenia i obsługi baz danych SQL, nabyta przy tworzeniu aplikacji, jest przez nas z powodzeniem wykorzystywana, przy obsłudze serwisowej rozwiązań tworzonych przez firmy zewnętrzne. Do budowy naszych rozwiązań stosujemy najnowsze technologie i narzędzia programistyczne. Programy CuBe skutecznie pomagają w codziennej pracy setkom Użytkowników.

 Zobacz poniżej przykłady naszych rozwiązań:


Jeżeli Prowadzisz kasę gotówkową, ten użyteczny program jest właśnie dla Ciebie !!!

 Program do prowadzenia Kasy Gotówkowej
Raport kasowy dla każdego, bo KASA musi się zgadzać ...

Program Kasa Gotówkowa to wygodne i funkcjonalne narzędzie służące do prowadzenia ewidencji kasy przy pomocy komputera. Program wyręcza użytkowników w wielu uciążliwych czynnościach takich jak: wypisywanie dowodów kasowych, prowadzenie raportu kasowego, obliczanie stanu kasy, itd. Program jest łatwy w obsłudze a jego obsługa jest intuicyjna. Nauka związana z wykorzystaniem możliwości programu nie jest skomplikowana, i nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania.


 Program do Obsługi Wypożyczalni Arenda
O wypożyczaniu wiemy prawie wszystko ...

Program posiada wiele cech użytkowych usprawniających prowadzenie wypożyczalni. Zawiera kartoteki wypożyczanych przedmiotów, kontroluje stany, pozwala na definiowanie zawartości i wyglądu wydruku umów najmu, oblicza okres wypożyczenia, należność za wypożyczenie, wartość kaucji, wyposażony jest również w zestawienia służące do kontroli stanu wypożyczeń.


 Program do Obsługi Ewidencji Materiałowej
Obsługa magazynów ...

Niewielka i prosta aplikacja do obsługi ewidencji magazynowej...


 Kalkulator nominałów dla Windows
Proste i bezbłędne sumowanie nominałów...

Program pomocny przy obliczaniu sumy dużej ilości nominałów...


 © CuBe 2003-2019